Ziņojums Nr. 9489

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Alojas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.09 10:12
GPS koordinātes: 24.78604, 57.8261 +/- 4.6860m
Apstiprināts: 2020.12.09
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Publiskā atputas vietā, ugunskura vietā dedzināti sadzīves un ķīmiskie atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Alojas novada pašvaldībai.