Ziņojums Nr. 9487

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.08 13:12
GPS koordinātes: 24.66511, 57.10441 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Pienāca ziņa uz e-pastu, ka vieta sakopta. Atkritumi, kur ir, tur bijuši 8.12.2020. Lieta nr. 9187

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.