Ziņojums Nr. 9486

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.12.08 12:12
GPS koordinātes: 24.01887, 57.00502 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Aiz Bumbu kalniņa taisni uz priekšu. No meža dziļuma iznēsā vēl vienu riepu un drazu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.