Ziņojums Nr. 9484

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.07 08:12
GPS koordinātes: 21.63311, 57.35289 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Ventspils novada pašvaldībai.