Ziņojums Nr. 9482

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.06 14:12
GPS koordinātes: 24.10367, 57.08079 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.15
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

vēlos pievērst uzmanību, ka no būvlaukuma, Briežu ielā 9, Rīgā, tiek izmētāts putuplasts pa visām blakusteritorijām Būvniekam klibo ar atkritumu savākšanu.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona 09.12.2020. apsekoja norādīto teritoriju. Pārbaudes laikā, minētāja teritorijā (pārbaude veikta atrodoties publiskā telpā, jo teritorija ir iežogota un izvietotas norādes par privātīpašumu) atkritumu uzkrāšanās netika konstatēta, tāpat pārbaudes laikā redzams, ka darbinieks no būvobjekta Rīgā, Briežu ielā 9 veic būvobjekta apkārtnes sakopšanu � savāc atkritumus.