Ziņojums Nr. 948

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.07 06:09
GPS koordinātes: 23.67972, 56.94171 +/- 11.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.13
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi mežā pie klucīšu ceļa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz 2018.gada 11.septembrī saņemto Vides SOS ziņojumu (Nr.948)
par sadzīves atkritumu savākšanu Jūrmalas pašvaldības īpašumā esošajā
zemesgabalā ar kad. Nr. 13000180728 (mežā pie takas) Jūrmalā, informējam, ka
atkritumi ir savākti.



Ar cieņu,
--------------------------------------------------
Ralda Bērziņa
Jūrmalas pilsētas domes
Īpašumu pārvaldes
Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas
vecākā speciāliste