Ziņojums Nr. 9478

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.06 12:12
GPS koordinātes: 24.08169, 57.05842 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.14
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona 09.12.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju, un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasību neievērošanu.