Ziņojums Nr. 9477

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.06 12:12
GPS koordinātes: 24.08004, 57.05552 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.13
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

06.12.2020. reģistrēta vietnē 'Vides SOS' ar Nr.9477 par būvgružiem, kas atrodas Rīgā, bez adreses (Zvejniekciema iela), kadastra Nr. 0100 120 2312. Inspekcijas amatpersona 09.12.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, bez adreses, kadastra Nr. 0100 120 2312 un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 'Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi' prasību neievērošanu.