Ziņojums Nr. 9472

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.06 11:12
GPS koordinātes: 24.23955, 57.00025 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2021.01.13
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

ļoti piegriezta apkārtnē lielā teritorijā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

08.12.2020. Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona, atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju un konstatēja, ka teritorijā ir pieļauta atkritumu uzkrāšanās. Atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu ar lūgumu novērst pārkāpumu.