Ziņojums Nr. 947

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.09.07 05:09
GPS koordinātes: 23.65214, 56.94478 +/- 14.0m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.13
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

divans meza un 15 m talak melni maisi ar vati

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Lielgabarīta atkritumi un arī tuvumā esošie atkritumu maisi ir savākti.