Ziņojums Nr. 9465

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas ūdens
Pieteikuma datums: 2020.12.05 13:12
GPS koordinātes: 24.05475, 57.02594 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Прорвало трубу, Rīgas ūdens не реагирует!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas ūdens”.