Ziņojums Nr. 9461

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Inčukalna novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.05 11:12
GPS koordinātes: 24.63285, 57.11278 +/- 19.045m
Apstiprināts: 2020.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi pie uginsdzēsības torņa

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Inčukalna novada pašvaldībai.