Ziņojums Nr. 946

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.06 18:09
GPS koordinātes: 24.05318, 57.02744 +/- 30.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Finiera iela 13. Drausmiga smaka no fabrikam. Nevar atvert logu. Tas nav normali

Inspektora komentāri

Veiktas vairākas pārbaudes. Smaku emisijas nepārsniedz atļautās normas.