Ziņojums Nr. 9458

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.05 10:12
GPS koordinātes: 21.664, 57.50809 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Novietots kāpu zona

Apstiprinātāja komentāri

Tā kā, iesniegums saņemts Valsts Vides dienestā, atbilstoši Aizsargjoslu likuma 66 3 (prim) pantam, lūdzu izskatīt pārkāpuma lietu. Papildus informēju, ka automašīnai ar valsts reģistrācijas Nr.LD 145 nav saņemta atļauja iebraukšanai Baltijas jūras piekrastes un krasta kāpu aizsargjoslā.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Ventspils novada pašvaldībai.
Fiksējot šāda rakstura pārkāpumu lūdzu infromēt par to policiju.