Ziņojums Nr. 9457

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.05 09:12
GPS koordinātes: 24.01726, 56.96567 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.10
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kalns ir pilns ar pudelēm un nenovāktām lapām. kā arī apkārt kalnam sāk izveidoties izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz Jūsu 05.12.2020. ziņojumu Nr.9457, informējam - Rīgas domes Administratīvā inspekcija iesniegumā minēto vietu Slokas ielā, Rīgā, apsekoja 07.12.2020. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto uzsākts administratīvā pārkāpuma process.