Ziņojums Nr. 9454

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.05 08:12
GPS koordinātes: 24.11472, 56.9023 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.11
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien, paldies par informāciju, vides SOS ziņojums Nr.9454 ir pārsūtīts atbildīgajai personai par Zemgales pr-tas teritoriju sakopšanu. Sakopšanas darbi tiks plānoti 2021.gadā pēc attiecīga finansējuma saņemšanas.