Ziņojums Nr. 9448

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.05 08:12
GPS koordinātes: 24.11844, 56.90387 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.12.05
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.14
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Būvgruži ar atkritumiem kaudzēs!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien! Rīgas domes Administratīvā inspekcija 08.12.2020., atbilstoši kompetencei, apsekoja norādīto teritoriju un konstatēja, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Materiāli ar aizrādījumu par nepieciešamību veikt teritorijas sakopšanu tika nosūtīti Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijai.