Ziņojums Nr. 9445

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.04 13:12
GPS koordinātes: 24.00926, 56.95284 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.10
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie velocela uz volvo centru , krūmos

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Labdien! Atbildot uz Jūsu 04.12.2020. ziņojumu Nr.9445, informējam - Rīgas domes Administratīvā inspekcija iesniegumā minēto vietu Dumbrāja ielā, Rīgā, apsekoja 07.12.2020. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informēta atbildīgā persona.