Ziņojums Nr. 9444

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.12.04 12:12
GPS koordinātes: 24.16251, 56.9841 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.11
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvās inspekcijas amatpersona 09.12.2020. apsekoja ziņojumā norādīto teritoriju. Pārbaudes laikā, tika konstatēts, kā Ziņojumā norādītie atkritumi pie nekustamā īpašuma teritorijas Čiekurkalna 1. šķērslīnijā 6, Rīgā ir savākti