Ziņojums Nr. 9429

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.30 14:11
GPS koordinātes: 24.13071, 56.90318 +/- 65.000m
Apstiprināts: 2020.11.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.04
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Padures iela turpinājumā ir atrasta nelikumīga izgāztuve. Koordinātes - 56.902167; 24.120123. Ka arī izgāztuve ar koordinātēm 56.903087; 24.118235

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

03.12.2020., Inspekcija atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā minēto teritoriju. Pārbaudes laikā, sūdzībā norādītajā teritorijā Rīgā, bez adreses (Medzes ielā),(īpašuma kadastra Nr.0100 119 0071) atkritumu uzkrāšanās netika konstatēta. Vides SOS Nr.9429 fotofiksācija neatbilst Medzes ielas kartē iezīmētā īpašuma fotofiksācijām. Lūdzu precizēt atkritumu atrašanās vietu.