Ziņojums Nr. 9424

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.29 12:11
GPS koordinātes: 24.06719, 56.88213 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.08
Atrisināšanas ilgums: 8 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nevienam nepiederošs auto Tīrainē. Vēlams būtu aizvākt projām.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Automašīna ir aizvākta
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470