Ziņojums Nr. 942

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Amatas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.09.06 14:09
GPS koordinātes: 25.54561, 57.06931 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2018.09.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti sadzīves atkritumi bioloģiski vērtīgā zālāja. Iestaigāta taciņa. Acīmredzot, ne pirmo reizi tur izmet.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Amatas novada pašvaldībai
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00