Ziņojums Nr. 9419

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.29 11:11
GPS koordinātes: 24.33954, 56.94312 +/- 4.7635m
Apstiprināts: 2020.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Miskaste jau vairākus gadus, lūgums Rīgas mežiem nodot info.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.