Ziņojums Nr. 9416

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.29 11:11
GPS koordinātes: 24.65263, 56.98489 +/- 6.432m
Apstiprināts: 2020.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti sadzīves atkritumi

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta.