Ziņojums Nr. 9410

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.29 09:11
GPS koordinātes: 24.22719, 56.90544 +/- 64.009m
Apstiprināts: 2020.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.03
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jau 2 nedeļu atkārtoti Šķirotavas meža izgāž atkritumus ,precīzas koordinātes :56.908079,24.226950

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija (turpmāk � Inspekcija), atbilstoši savai kompetencei, 02.12.2020. apsekoja nekustamā īpašuma Bez adreses (Sila ielā), Rīgā, meža (kadastra Nr. 0100 121 1537) teritoriju un konstatēja, ka tā uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības, par ko Inspekcija zemes īpašniekam � juridiskai personai � SIA �Rīgas meži� par Noteikumu prasību neievērošanu 02.12.2020. sastādīja un nosūtīja apskates protokolu.