Ziņojums Nr. 941

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2018.09.06 14:09
GPS koordinātes: 21.54905, 57.38362 +/- 22.118m
Apstiprināts: 2018.09.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.11
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dzīvoklī ogļu putekļi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Sakarā ar faktu , ka informācija Ventspils RVP tika saņemta tikai 11.09.2018. informācija pieņemta izvērtēšanai.