Ziņojums Nr. 9404

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.28 13:11
GPS koordinātes: 24.29307, 56.86881 +/- 10.051m
Apstiprināts: 2020.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

dārziņos aiz dzelzceļa uz Salaspils pusi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.