Ziņojums Nr. 9401

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.28 13:11
GPS koordinātes: 24.41919, 57.03468 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatas, ka kāds iztukšojis dzīvokli un izmetis visu iedzīvi. :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.