Ziņojums Nr. 9400

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jelgavas pilsētas Dome
Pieteikuma datums: 2020.11.28 13:11
GPS koordinātes: 23.74432, 56.66922 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.22
Atrisināšanas ilgums: 23 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šeit vēl bildes no bedres ar pāļiem pie Pernavas ielas 32 mājas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Apsekojot iesniegumā minēto adresi, Jelgavas pilsētas pašvaldības policija konstatēja, ka pie daudzdzīvokļu nama Pērnavas ielā 32, Jelgavā, atrodas bedre ar pāļiem, kur krājās atkritumi, zemes īpašnieks nav veicis sakopšanas darbus. Veikti foto uzņēmumi un nosūtīts paziņojums par teritorijas sakopšanu. 2020.gada 08.decembrī tika sazvanīts zemes īpašnieks, kuram tika paskaidrota esošā situācija par esošās teritorijas piegružošanas pasākumiem. Persona paskaidroja, ka ir saņēmusi paziņojumu, solījās teritoriju sakopt. 2020.gada 10.decembrī JPPP Sabiedriskās kārtības nodaļas pilsētas iecirkņu inspektori, apsekojot iesniegumā minēto adresi Bērzu ceļš 24, Jelgavā, uz vietas konstatēja, ka īpašuma teritorija ir sakopta, sadzīves atkritumi savākti.