Ziņojums Nr. 9395

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Mārupes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.28 10:11
GPS koordinātes: 23.98412, 56.90846 +/- 42.870m
Apstiprināts: 2020.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.07
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Teritorija sakopta
____________________________________
Laura Liepkalne
inspektore-lietvede
Mārupes novada pašvaldības policija
t.67933470