Ziņojums Nr. 9394

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.28 10:11
GPS koordinātes: 24.59823, 56.84267 +/- 4.5m
Apstiprināts: 2020.11.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

mebeles metajas jau vairākas nedelas meža vidū

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - SIA “Rīgas meži”.