Ziņojums Nr. 9384

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.27 10:11
GPS koordinātes: 23.99623, 56.81519 +/- 8.0m
Apstiprināts: 2020.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.10
Atrisināšanas ilgums: 13 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

sia Rauko. Jaunolaine, vecā jelgavas šoseja. Neciešama smaka,dūmi smird pēc limes un krāsas. uzņēmums ražo mēbeles.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Dienests 09.12.2020. iesniegumā norādītajā adresē veica tematisku pārbaudi. Pārbaudes laikā tika apsekotas apkures iekārtas un pārbaudīts izmantotais kurināmais. Neatbilstoša kurināmā materiāla izmantošana, melni dūmi vai traucējoša smaka netika konstatēta