Ziņojums Nr. 9383

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.27 08:11
GPS koordinātes: 24.10984, 56.92891 +/- 2.0m
Apstiprināts: 2020.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.03
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

miskaste mēnesi kā ūdenī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Inspekcija atbilstoši kompetencei, apsekoja ziņojumā minēto teritoriju. Pārbaudes laikā, sūdzībā norādītajā teritorijā Rīgā, bez adreses (Lucavsalas atpūtas zonā), ūdenī iemestais konteiners netika konstatēts. Līdz ar ko Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� pārkāpumi fiksēti netika.