Ziņojums Nr. 9382

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Alūksnes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.26 11:11
GPS koordinātes: 26.88192, 57.0717 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

izrakta bedre, kurā regulāri tiek dedzināti atkritumi. uzkrājušies tie atkritumi, kas nedeg.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojum pārsūtīts Alūksnes novada pašvaldībai.