Ziņojums Nr. 9379

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.26 09:11
GPS koordinātes: 24.20533, 56.95374 +/- 12.0m
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.02
Atrisināšanas ilgums: 5 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga,Dzelzavas 86 , 26.novembrī - atkritumu izvedēji šantaže DZIK "BAKA" , lai izspiestu lielāku pakalpojuma cenu un neizved atkritumus.
Rīgas Dome ar savu lēmumu, noteikt atkritumu izvedēju monopolistu katrā Rīgas rajonā, nodrošināja tadu situāciju.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

2020.gada 27.novembrī Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši savai kompetencei, apsekoja nekustamā īpašuma Dzelzavas ielā 86, Rīgā, apkārtējo teritoriju un konstatēja, ka nekustamā īpašuma Zvaigznāja gatvē 3, Rīgā uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par Noteikumu prasību neievērošanu minētā īpašuma apsaimniekotājam (juridiskai personai) Inspekcijā tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process.