Ziņojums Nr. 9377

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.26 07:11
GPS koordinātes: 24.01888, 56.95871 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.30
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

pie izbijušā stāvlaujuma atkritumi grāvī

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija iesniegumā minēto vietu Anniņmuižas bulvārī, Rīgā, apsekoja 26.11.2020. Tika konstatēts, ka netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 "Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi" prasības. Par konstatēto informēta atbildīgā persona - Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija.