Ziņojums Nr. 9376

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.26 07:11
GPS koordinātes: 24.22631, 56.90189
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.03
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcija, atbilstoši savai kompetencei, apsekoja Valsts vides dienesta elektroniskajā sūtījumā norādīto teritoriju. Pārbaudes laikā 02.12.2020. administratīvie pārkāpumi sūdzībā norādītajā nekustamā īpašuma Bez adreses (Krustpils ielā), Rīgā, (kadastra Nr.0100 121 2843) teritorijā par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neizpildi konstatēti netika.