Ziņojums Nr. 9375

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.26 07:11
GPS koordinātes: 24.05151, 56.89425 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.02
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

No skursteņa melni, smirdīgi dūmi, kas liecina, ka dedzina kaut ko aizliegtu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Lielrīgas reģionālā vides pārvalde 26.11.2020. veica pārbaudi iesniegumā norādītajā adresē. Pārbaudē tika apsekota apkārtējā teritorija. Pārbaudes brīdī netika konstatēta traucējoša smaka, vai no tumšu dūmu klātbūtne no kādiem apkārt esošo ēku skursteņiem.
+
Fonā bija jūtama viegla dūmu smaka (pēc koksnes dedzināšanas), kas nāca no privātmāju teritorijas.