Ziņojums Nr. 9374

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.26 07:11
GPS koordinātes: 24.28237, 56.96053 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2020.11.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēl joprojām pie Juglas ezera zivju dīķiem izmestie būvgruži sadalās un sūcas augsnē

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.