Ziņojums Nr. 9373

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Salaspils novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.25 12:11
GPS koordinātes: 24.37078, 56.87581 +/- 8.0012m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Krava celtniecības atkritumu tieši ceļa malā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Salaspils novada pašvaldībai.