Ziņojums Nr. 937

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2018.09.06 08:09
GPS koordinātes: 24.12774, 57.00949 +/- 10.000m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.09.06
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Spēcīga smaka no ostas puses. Mēs atrodamies bērnudārza spēļu laukumā. Šī jau ir kārtējā reize, kad āra nav iespējams atrasties. Esmu par to jums rakstījusi. Lūdzu atbildēt, kādas rīcības esat veikuši, lai uzlabotu esošo situāciju ar gaisu šajā vietā.

Inspektora komentāri

206.09.2018 Pulkstens 12.50 veik5ta teritorijas Viestura pr. 97, 91, 93, 89 un 87 apsekošana smaka nav konstatēta.