Ziņojums Nr. 9369

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.25 09:11
GPS koordinātes: 24.10768, 57.04011 +/- 4.8460m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.01
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Rīgas domes Administratīvā inspekcijā (turpmāk - Inspekcija) 25.11.2020. saņemta Jūsu sūdzība, kas reģistrēta vietnē �Vides SOS� ar Nr.9369 par atkritumiem, kas atrodas Rīgā, bez adreses (Jaunciema gatve) kadastra Nr. 0100 113 2175. Inspekcijas amatpersona 26.11.2020. apsekoja sūdzībā norādīto teritoriju Rīgā, bez adreses (Jaunciema gatve) kadastra Nr. 0100 113 2175 un atbildīgajai personai tika sastādīts un nosūtīts apskates protokols par Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 �Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� prasību neievērošanu.