Ziņojums Nr. 9368

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Krimuldas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.25 08:11
GPS koordinātes: 24.69864, 57.15735 +/- 4.7142m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gadiem šī vieta tiek izmantota kā izgāztuve un tiek dezzinātas dažādas lietas.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai – Krimuldas novada pašvaldībai.