Ziņojums Nr. 9367

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.25 08:11
GPS koordinātes: 24.24098, 56.95973 +/- 2.5m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.09
Atrisināšanas ilgums: 14 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Dreiliņupītes caurteka aizdambējusies un pati upīte piemētāta ar gružiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Saskaņā ar Rīgas domes 2014.gada saistošajiem noteikumiem Nr.147 �Rīgas hidrogrāfiskā tīkla uzturēšanas un apsaimniekošanas noteikumi� 9.punktu hidriogrāfisko tīklu sava īpašuma robežās uztur zemes īpašnieks vai valdītājs. Ņemot vērā iepriekš minēto, rekomendējam izvērtēt iespēju vērsties Rīgas pilsētas administratīvajā inspekcijā, institūcijā, kurai ir tiesības sastādīt administratīvā pārkāpuma protokolus un uzsākt administratīvo lietvedību par teritorijas neuzkopšanu atbilstoši prasībām normatīvajos aktos, ja īpašnieks neveic piesārņojuma savākšanu sev piederošajā Dreiliņupītes daļā. Jūsu sniegtā informācija tiks pārsūtīta īpašniekiem atkritumu savākšanas pasākumu plānošanai.