Ziņojums Nr. 9365

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2020.11.25 08:11
GPS koordinātes: 24.05148, 56.60815 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.12.21
Atrisināšanas ilgums: 26 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Zinoju par siem atkritumiem jau kadu laiku atpakal, vismaz 1 menesis! Tie atrodas vel turpat un nav savakti! Laipni ludzu iztureties pret savubdarbu atbildigi un saudzet dabu! Ludzu lai ipasnieks satira ja nevar nosargat to tiru.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Meža vide sakopta