Ziņojums Nr. 9364

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2020.11.25 06:11
GPS koordinātes: 24.1006, 56.9214 +/- 4.7877m
Apstiprināts: 2020.11.25
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Neretas iela 1 atkal kūp ar melniem dūmiem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Dienests 25.11.2020. iesniegumā norādītajā adresē veica tematisku pārbaudi. Pārbaudes laikā tika apsekotas apkures iekārtas un pārbaudīts izmantotais kurināmais. Neatbilstoša kurināmā izmantošana netika konstatēta.