Ziņojums Nr. 9363

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2020.11.24 17:11
GPS koordinātes: 23.65837, 56.94365 +/- 4.8166m
Apstiprināts: 2020.11.24
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nozāģēts koks , bija apklāts ar mizām un sūnām. Regulāri šeit tādus redzu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Jūrmalas pilsētas pašvaldībai.