Ziņojums Nr. 9360

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.24 08:11
GPS koordinātes: 25.39462, 57.52349 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2020.11.24
Pieņemts izvērtēšanai: 2020.12.08
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi Valmierā, Jumaras ielā 3a.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts! Valmieras pilsētas pašvaldības policija sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību noskaidro notikušā apstākļus un organizē atkritumu savākšanu.

Inspektora komentāri

Ziņojums nodots izskatīšanai - Valmieras pilsētas pašvaldībai.