Ziņojums Nr. 9354

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2020.11.23 11:11
GPS koordinātes: 24.21466, 56.95226 +/- 6.0009m
Apstiprināts: 2020.11.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2020.11.25
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

24.11.2020. apsekoja nekustamā īpašuma Dzelzavas ielā (Bez adreses), Rīgā (kadastra Nr. 0100 092 2001) teritoriju un konstatēja, ka tā uzturēšanā netiek ievērotas Rīgas domes 28.04.2015. saistošo noteikumu Nr.146 ,,Rīgas pilsētas teritorijas kopšanas un būvju uzturēšanas saistošie noteikumi� (turpmāk - Noteikumi) prasības. Par Noteikumu prasību neievērošanu minētā zemesgabala īpašniekam � fiziskai personai Inspekcijā tika uzsākts administratīvā pārkāpuma process.