Ziņojums Nr. 9353

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2020.11.23 10:11
GPS koordinātes: 24.13751, 56.88663 +/- 6.0m
Apstiprināts: 2020.11.23
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

svaigi izmesti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, ziņojums saņemts.

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts SIA Rīgas meži.